Yükleniyor...

Yardım Merkezi

Video Turu

İlgi alanlarınızla ilgili eğitim videolarımızı keşfedin.

Bize Sorgu Gönderin

Lütfen bize bildirin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Ne var ne yok

DeepKnowledge Blogundaki Yenilikleri Görün

User Registration
Resources
Federated Search
A to Z search
Profile
Electronic Resources

Sıkça Sorulan Sorular

Ortak konuları kapsayan bilgi tabanlı makale linklerini ve cevaplarını burada bulabilirsiniz.

DeepKnowledge™ içerik sistemi, yönetimi, arama ve teslim edilebilirliği olan tam donanımlı bir web tabanlı e-kütüphane sistemidir. Bu e-kütüphane sistemi yüz binlerce son kullanıcıya ve Kuzey Afrika ve Orta Doğudaki çok sayıda kurumsallaşmış şirket, akademik ve sağlık alanında kullanıcıya yetki vermektedir.
Federe arama birden fazla kaynaktan içerikleri aynı anda tarayarak derleyen ve sonuçları birarada, tek bir sayfada kullanıcıya sunan teknolojiye verilen isimdir. Federe arama motorları bazen çifte sonuçları kaldırma ve/veya bulunan belgeleri sıralama gibi ek foksiyonlar da sunabilmektedir.
DeepKnowledge™ 10,000' in üzerinde konnettor portfolyo ile gelişmiş mevcut federe arama hizmeti sayesinde kusursuz entegrasyon sağlamak için önde gelen arama servis sağlayıcıları ile ortaklığı vardır, bunlar Muse Global , Serial Solutions , EBSCOhost and Deep Web Technologies Eğer bu ürünlerden birine aboneliğiniz var ise, entegrasyonunuzu hiçbir ücret ödemeden aktive etmek için lütfen support@techknowledge.ae ile iletişimi geçiniz.
Kayıt olmak için sadece formu doldurunuz Kayıt Formu , gönder tuşuna basınız, mail kutunuzu açınız ve size gelen aktivasyon linkine tıklayınız.
Aktivasyon e-postası almıyorsanız bunun sebebi e-postanızdaki kullanıcı kısıtlamasıdır. Önemsiz e-posta kutunuzu kontrol ediniz noreply@deep-knowledge.net aktivasyon e-postasını güvenli olarak işaretleyiniz ve başka bir aktivasyon e-postası isteyiniz. burayı.
Bunun yardımı olmasığı takdirde support@techknowledge.ae
\r\n
Kütüphane yöneticiniz kullanıcı hesabınızı aktive etme ve görüntülemeyi manuel olarak ayarlayabilir. Hesabınız kontrol edilirken lütfen bekleyiniz, hesabınız onaylanır onaylanmaz tarafınıza konfirmasyon e-postası gönderilecektir.
Kayıt yaparken kullandığınız kullanıcı adı geçerli bir e-posta adresi olmalıdır, aksi takdirde hesabınızı aktive etmeniz mümkün değildir.
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Parçası olan herkes kayıt yapabilmektedir. Özel bir gereksinimleriniz, talepleriniz veya limitleme hakkında daha fazla ayrıntı için lütfen kütüphane yöneticiniz ile iletişime geçiniz.
Kolay! Git Şifre sıfırlama sayfası ,kayıt olduğunuz e-posta adresini giriniz, e-posta ile şifrenizi nasıl sıfırlayacağınızla ilgili bir e-posta alacaksınız.
Kütüphaneniz ile iletişime geçiniz, size ihtiyacınız olan bilgiyi verecektir. Bizler size yardım etmek için varız! Doldurunuz destek isteme formu ve DeepKnowledge uzmanlarımızdan biri size yardımcı olacaktır.
Tabiki! E-Kütüphane portalınıza abone olan bütün kurumlarınızın içeriklerine uzaktan erişim sağlayabilirsiniz, yani aynı içeriğe erişim sağlamak için hesabınıza giriş yapmanız yeterlidir. Eğer kaynaklarınızın veya veritabanlarınızın bir kısmını görmede sıkıntı yaşıyorsanız, lütfen aşağıdaki kısmı doldurarak bizlerle iletişime geçiniz. E-kütüphaneye evimden veya seyahat ederken uzaktan erişim sağlayabilir miyim?.
E-kütüphane platformuna eklenen yeni özellikler ve yapılan değişiklikler güncel olarak bu kılavuzda yer almaktadır. Online bilgi tabanına buradan ulaşabilirsiniz.